Skoč na hlavní obsah
PRODEJNA JM MARKET SIRKOVÉ LÁZNĚ

Divize autojeřáby

Pro nakládku a vykládku všech druhů nákladů, stavbu budov, hal, objektů, vyprošťovací práce, pro stavbu mostů, vícepodlažních budov, práce v těžko přístupných místech, usazování pilířů, betonových nosníků, prefabrikátů, práce na výškových budovách a další speciální požadavky nabízíme autojeřáby a pásové jeřáby všech druhů a kategorií s nosností do 1000 tun.

Naší hlavní výhodou je, že autojeřáby nabízíme na celém území České republiky, přímo v místě stavby, pro krátkodobé i dlouhodobé využití za obvyklé ceny.

V případě Vašeho požadavku Vás navštíví náš technik a doporučí s ohledem na požadovanou manipulaci a hmotnost břemene parametry použitého autojeřábu. Na přání Vám zpracujeme i cenovou nabídku na požadované manipulace.

Základní - nejpoužívanější řada autojeřábů

Tyto autojeřáby jsou vhodné pro běžné jeřábové práce, nakládku a vykládku břemen do hmotnosti 28 tun, výškové práce s vyložením do 30 metrů. Autojeřáby s příhradovým výložníkem umožňují jako jediné z nabídky převoz břemen na krátké vzdálenosti na háku výložníku.

Proto jsou ideálním řešením např. pro překládání „buňkovišť“, ukládání panelů apod. Autojeřáby od řady AD 160 výše jsou vybaveny odnímatelným krákorcem. Tento umožňuje prodloužit maximální vyložení – dosah ramene. Zároveň se ale výrazně snižuje nosnost na konci výložníku.

Všechny autojeřáby jsou umístěné na terénních vozidlech PRAGA a TATRA, a proto jsou mimořádně vhodné pro práci ve ztížených podmínkách, ve svazích, rozmoklém a rozbředlém terénu.

TATRA 148, AB 063 (6t) s příhradovým výložníkem – možnost pojíždění s břemenem
Nosnost do 6 t, max. výška zdvihu 8 m
TATRA 148, AB 070 (7t) s příhradovým výložníkem - možnost pojíždění s břemenem
Nosnost do 7 t, max. výška zdvihu 8,5 m
PRAGA PV3S, AD 080 (8t)s teleskopickým výložníkem
Nosnost do 8 t, max. výška zdvihu 14 m (11 m zákl. výložník + 3 m krákorec)
TATRA 148, AD 160 (16t) s teleskopickým výložníkem
Nosnost do 16 t, max. výška zdvihu 21 m (17 m zákl. výložník + 4 m krákorec)
TATRA 148, 815, AD 20 (20t) s teleskopickým výložníkem
Nosnost do 20 t, max. výška zdvihu 28 m (21 m zákl. výložník + 7 m krákorec)
TATRA 815, AD 28 (28t) s teleskopickým výložníkem
Nosnost do 28 t, max. výška zdvihu 31 m (26 m zákl. výložník + 5 m krákorec)

Střední řada autojeřábů

Jedná se o autojeřáby s nosností od 30 do 100 tun a s vyložením od 25 do 90 metrů, značek LIEBHERR, DEMAG, GROVE, KRUPP, COLES, aj. Využití těchto autojeřábů je široké, od běžné nakládky a vykládky těžších břemen, stavby výškových objektů, mostů, usazování betonových prefabrikátů, montáž klimatizačních jednotek na střechách budov apod.. Autojeřáby typu DEMAG se všemi řiditelnými nápravami jsou mimořádně vhodné pro manipulaci v halách a místech s omezeným manipulačním prostorem.

Vyšší řada autojeřábů

Pro manipulaci s mimořádně těžkými břemeny, práci na výškových objektech, pro stavbu dálničních mostů a těles, usazování prefabrikátů nadměrných rozměrů a hmotností, umisťování těžších břemen na delší vzdálenosti a v těžko přístupných místech nabízíme autojeřáby značek LIEBHERR, DEMAG, COLES s nosností od 120 do 1000 tun, s vyložením od 95 do 140 metrů.

Požadavky na autojeřáby s nosností do 300 tun jsme schopni vyřizovat běžně, autojeřáby s vyšší nosností je zapotřebí objednávat s dostatečným předstihem.

Pásové (plazové) jeřáby

Pro těžký a nepřístupný terén, kde se kolové jeřáby nedají použít, nabízíme několik typů pásových jeřábů. Tyto disponují nosností od 70 do 600 tun v terénu. Délka vyložení u těchto jeřábů je od 38 do 160 metrů. Tento typ jeřábů se může pohybovat i se zavěšeným břemenem. Nevýhodou pásových jeřábů je vyšší cena za přepravu, montáž a demontáž. Tyto jeřáby jsou však nenahraditelnými pomocníky např. pro společnosti, které zabezpečují budování, přeložky a obnovu elektrické sítě.

Kontakt:

Jiří MRÁZ
mob: +420 77 333 44 13
info@jmstavby.cz