Skoč na hlavní obsah
PRODEJNA JM MARKET SIRKOVÉ LÁZNĚ

O nás

Specialitou naší společnosti je schopnost nabídnout za obvyklé ceny jakoukoliv mechanizaci na celém území České republiky přímo v místě stavby. Tohoto jsme schopni na základě vybudované sítě našich dodavatelů, která dnes již čítá okolo 2.000 aktivních partnerů. Kromě toho, že naše ceny jsou běžné, ušetří náš zákazník také na dopravě, protože využíváme místní techniku. Naší specialitou je poskytování autojeřábů, v této oblasti máme nejširší záběr. Jeřáby poskytujeme i na Slovensku.

 

 

Naše společnost nabízí služby v oblasti těžké a nadrozměrné přepravy. Ve spojení s autojeřáby běžně řešíme přepravy mobilních betonáren, komponentů mostů, stavební techniky a jiných technických zařízení dle přání našich zákazníků.

 Provádíme demolice objektů, mostů, výškových budov, demolice bývalých zemědělských objektů, a rovněž i demolici objektů s ekologickou zátěží. S touto činností souvisí i další naše aktivita a to nakládání se stavebními odpady. Od roku 2011 jsme na základě Rozhodnutí krajského úřadu v prostorách bývalé Obalovny na Hřbitovní ulici zřídili sběrný dvůr - zařízení pro nakládání s odpady. Areál jsme vzhledem k jeho rozloze využíváme i jako prodejního místa štěrků a písků.

 

 

 

Pro naše zákazníky jsme otevřeli novou prodejnu exteriérových a interierových dveří, kamenných koberců, venkovních dlažeb a doplňků v areálu "Sirkových lázní" v Novém Jičíně. Aby měli zákazníci možnost si výrobky takzvaně „osahat“, vybudovali jsme ukázkové výstavní plochy.        

                                   

Fotka uživatele Lucie Mrázová.

 

 

V oblasti venkovních dlažeb a doplňků zastupujeme společnost LIBET. Jedná se o předního výrobce, který je na trhu již přes 20 let. Výrobky se vyznačují širokou škálou barev, tvarů, možnostmi položení a moderními vzory. Svou nápaditostí a originalitou se zcela odlišují od produktů nabízených u nás. Momentálně ukončujeme výstavní plochu, která svou velikostí přes 600m2, bude největší svého druhu na Moravě - viz vizualizace výše. 

Fotka uživatele Lucie Mrázová.

 

 

V oblasti kamenných koberců zastupujeme společnost PIEDRA. Kamenné koberce mohou plnohodnotně nahradit dlažby jak venkovní, tak i vnitřní. Nabízíme pět druhů říčních štěrků a dvacet čtyři druhů barevných mramorů o frakcích od 1/4mm do 8/16 mm. Kombinací odstínů získáte nepřeberné množství barev, které vyhoví všem. Velkou výhodou je možnost pokládky na nerovné povrchy v minimální vrstvě šest milimetrů. Naše výstavní plocha o velikosti 25 m2 obsahuje 50 různých barevných kombinací.

 

 

Fotka uživatele Lucie Mrázová.

V prodejně nabízíme jak dveře exteriérové - venkovní, taFotka uživatele Lucie Mrázová.k interiérové - vnitřní. Nabízíme dveře značek DRE, Porta Doors, Erkado, Intenso, Agmar, Perfect Doors a Verte. Na prodejně máme stále kolem 30 ks vzorků dveří, dveře jsou na objednávku s dodávkou 14 dní až 8 týdnů. Nabízíme také kování METAL BUD.

 

 

Věříme, že i s těmito našimi novými službami budou naši zákazníci                                                       spokojeni a že vhodně doplní portfolio našich služeb.

 

Významnou etapou vývoje společnosti JMStavby bylo získání certifikátů. V první řadě to bylo získání certifikátu systému managementu jakosti dle

  ČSN EN ISO 9001. Vnímáme důležitost ochrany životního prostředí, proto naše společnost přistoupila i k zavedení systému enviromentálního manag

mentu dle ČSN EN ISO 14001. Odborná způsobilost našich pracovníků a technologie prací dle uvedených norem Vám zajistí dokonalé provedení zakázky. Vzhledem k četnosti našich zakázek a potřeby dodržení všech bezpečnostních pravidel jsme přistoupili i k zavedení systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci organizace. Jsme nositeli všech těchto certifikátů již od roku 2011.