Skoč na hlavní obsah
PRODEJNA JM MARKET SIRKOVÉ LÁZNĚ

Divize stavební stroje

Dodávka stavební techniky v Čechách i na Moravě

Na základě obrovské databáze dodavatelů, která se neustále rozšiřuje, dnes spolupracujeme s více jak 2000 společnostmi a jsme schopni nabídnout za obvyklé ceny jakoukoliv mechanizaci na celém území České republiky přímo v místě stavby! Kromě toho, že naše ceny jsou běžné, ušetří náš zákazník také na dopravě, protože využíváme místní techniku.

Sklápěče a sklápěcí soupravy:

převážíme štěrky, písek, zeminu, suť, betonové směsi v jakémkoliv množství, přepravujeme frézovanou i balenou směs a betonové směsi při opravách vozovek. Pro větší přesuny materiálu nabízíme velkokapacitní kloubové dampery.

 

Traktorbagry a rypadlonakladače:

pro běžné zemní práce, menší výkopy, skrývky, drobnější nakládku sypkých materiálů nabízíme kolové i pásové. Je možno je použít i pro nakládku a vykládku palet pomocí paletových vidlí, vrtání otvorů a sbíjecí práce.

 

Pásová a kolová rypadla:

pro náročnější výkopy, zářezy, těžbu zeminy a nerostů, úpravy toků a jiné zemní práce nabízíme rypadla a minirypadla všech kategorií s obsahem lžíce až do 4 m3.

 

Ekologická kráčející rypadla (pavouk):

pro práce na vodních tocích, při čištění rybníků, pro práci ve svazích a hůře přístupných místech, při odstraňování povodňových škod nabízíme kráčející rypadla Menzimuck, Schaeff, Kaiser s ekologickými náplněmi.

 

Bourací kladiva na pásových a kolových rypadlech:

pro běžné rozrušení povrchů, podlah, betonových základů a dílců, demolici objektů i komunikací nabízíme kladiva typu Krupp, Montabert, Atlas Copco, Arrowhead, aj, od 200 kg do 4 tun. Nabízíme i kladiva na minibagrech, které jsou díky svým malým rozměrům schopné pracovat i uvnitř budov a místností.

 

Stroje po dokončovací práce - UDS:

pro zemní práce, svahování hůře přístupných vzdálených ploch nabízíme rypadla na automobilovém podvozku UDS 114 a UDS 214. Je možno je využít i pro srovnávání menších ploch a kladení lomového kamene.

 

Dozery a buldozery:

pro skrývky, úpravy skládek, hrnutí, vytváření figur, práce v lomech a zemní práce nabízíme dozery Caterpillar, Liebheer, Komatsu, Hanomag, aj, všech kategorií od 6 tun do 60 tun. Nabízíme i dozery vybavené laserovou nebo ultrazvukovou nivelací – možnost využití namísto graderu (grejdru).

 

Hutnící technika – vibrační válce:

pro hutnění a úpravy povrchů nabízíme ručně vedené válce, tandemové válce, zemní válce do 20 tun, na přání i s měřením hutnění, horskou verzi (ježkové) a silniční živičné válce.

 

Stroje pro srovnávání ploch – GRADERY (grejdry):

pro přípravu podkladů komunikací, parkovišť, odstavných ploch aj nabízíme gradery všech typů a provedení. Gradery (grejdry) jsou vybaveny ultrazvukovou, laserovou, případně GPS nivelací.

 

Pásové a kolové nakladače:

pro nakládku menšího i většího množství sypkého materiálu, kameniva, písku, zeminy, sutě, recyklátů aj nabízíme nakladače o objemu od 0,4 m3 do 7m3.

 

Demoliční (drtící) a bourací nůžky a kleště:

pro demolice objektů, k bourání a vydrcení železobetonových konstrukcí, vystřihávání kovového šrotu nabízíme drtící a bourací kleště umístěné na bagrech s prodlouženým ramenem o dosahu až 40 metrů.

 

Mobilní čelisťové drtiče, třídící linky:

pro recyklaci odpadů z demolic do lomů nabízíme drtiče všech kategorií s vstupním otvorem od 0,5 do 1,5 metru. Výstupní materiál je frakce 0 – 60, 0 – 90, 0 – 120 podle druhu a nastavení drtiče. Pro získání jiných frakcí je možno doplnit třídící linkou.

 

Kropící a čistící technika:

pro úklid komunikací, skrápění a mytí ploch, skrápění betonových ploch, mytí bednění i ve výškách, skrápění při demolici a drcení, dovoz vody pro bazény, případně jako zdroj vody nabízíme kropící vozy o objemu do 11 m3 vybavené vysokotlakými tryskami a proudnicemi. K čištění veškerých dopravních komunikací a stavebních ploch nabízíme čistící samosběrné vozy slangově nazývané "smetáky".

 

Montážní plošiny:

pro práci na výškových objektech, budovách, mostech a v halách nabízíme autoplošiny do výšky 35m, nůžkové plošiny do 18m a kloubové plošiny do 40m, teleskopické manipulátory do 23m.

 

Kontakt:

Jiří MRÁZ
mob: +420 773 334 413
info@jmstavby.cz